צ'יפס מגזין

אופטימיות

היי חבר'ה,
נכון, המצב לא להיט אבל יהיה טוב. כתבתי כמה נקודות וטיפים שיעזרו לעסק שלכם לצלוח
את התקופה של הקורונה ולהתכונן לקראת הימים הטובים שעוד יבואו בקרוב.

אופטימיות – חברים וחברות בעלי ובעלות העסקים אני שמח לבשר לכם שאתם אנשים אופטימיים. בטח אתם שואלים את עצמכם כיצד אני יודע זאת? התשובה היא פשוטה: אם החלטתם למרות הכל ואף על פי כן לפתוח עסק, אתם אנשים אמיצים ואופטימיים שמוכנים לצעוד קדימה עם החזון שלכם, אז כל הכבוד וזכרו זאת כשאתם קוראים את הסעיף הבא.

מהלימון לימונדע – כן אני יודע, המשפט הכי נפוץ שאתם שומעים לאחרונה הוא "בכל משבר יש הזדמנות" ואולי זה נשמע קלישאתי ואפילו לא הגיוני בהתחשב במציאות הנוכחית, אבל הניחו רגע למחשבה הזו היא לא תקדם אתכם לשום מקום, תשנו גישה ותנו לעצמכם צ'אנס לחפש את ההזדמנות העסקית שנמצאת ממש כאן לידכם. זה הזמן להכין כוס קפה (אפשר גם איזה משהו מתוק ליד), לקחת דף ולרשום את כל מה שלדעתכם יכול להוות הזדמנות עסקית. בסיום, גבשו אסטרטגיה וקדימה להתחיל לפעול! אתם תראו שהלימון עוד יהפוך ללימונדע.

תאכלו משהו טעים – תמיד טוב.

שדרגו את הדיגיטל – אם יש משהו שניתן ללמוד מהתקופה הנוכחית הוא שהדיגיטל יתפוס מקום משמעותי אף יותר בחיינו ובוודאי שגם בעסק שלנו. ועכשיו זה בדיוק הזמן להשקיע בתוכן טוב לדף הפייסבוק, לאינסטגרם ובוודאי שגם לאתר האינטרנט. איך מתחילים? מגבשים אסטרטגיה וקדימה להתחיל לפעול!

לסיום, אני כאן עבורכם ומזמין אתכם לשלוח לי הודעה כאן בצור קשר  ולהתייעץ איתי בכל מה שרלוונטי בתחום העיסוק שלי:
שיווק, פרסום, אסטרטגיה, קריאייטיב וכתיבה.

עוד יבואו ימים פי אלף יותר טובים
תודה שקראתם עד כאן ואני תמיד לשירותכם.

צח מצ'יפס תקשורת 💜

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter