השירותים שלנו

חזון, כל השאר צ'יפס

אם היו אומרים לי לפני כמה שנים שלכתיבה יהיה חלק מרכזי בחיי, הייתי מגחך תחילה ומוסיף בציניות שזה קשקוש מוחלט.

ובכן, לחיים יש דינמיקה משלהם. השנים חלפו ומצאתי את עצמי כותב. בהתחלה כי הייתי צריך: במסגרת לימודי התואר שלי בשנה א' בתקשורת, המרצה לסדנת אינטרנט הטיל משימה – תפתחו בלוג בכל נושא שבא לכם, תכתבו תוכן ותנהלו את הבלוג לאורך כל השנה. זו המשימה ועל זה תקבלו ציון. כך נולד הבלוג "צח השמן". אודות למשימה,התאהבתי במילה הכתובה וכשהקמתי את צ'יפס תקשורת הסלוגן שבחרתי הוא Creative & Soul, יצירתיות ונשמה כי הן בעייני התכונות הנדרשות להצלחה. הכתיבה עבורי היא החלק שמבטא את הנשמה. 

צח אוהב לכתוב

מה הסיפור שלך?

דרך הסיפור של העסק שלכם ללקוחות יהיה קל יותר להתחבר אליכם ולהיות השגרירים הכי טובים שלכם. הסיפור לא חייב דרמטי הוא חייב להיות אותנטי. מצוין לקטגוריית "אודות" באתר , לרשתות החברתיות, כבסיס לתסריט של סרטון תדמית, בניוזלטר וכמובן שאפשר גם בעסק פיזית: בעמדת המתנה, בתפריט או בקטלוג. השאירו פרטים כאן וצ'יפס יעזור לכם לכתוב את הסיפור של העסק שלכם. 

כתיבת ברכות ונאומים

חוגגים אירוע משמעותי ומחפשים את המילים? הגעתם אל המקום הנכון. במהלך השנים צברתי המון ניסיון בכתיבת נאומים וברכות לאירועים חשובים ומרגשים.  מה שמניע אותי בכתיבה הוא הצורך לשמור על האותנטיות ולעזור לכם לבטא את המסר שאתם רוצים להוציא אל העולם ולכן במהלך הדרך נעבוד יחד עד לנקודה שבה אתם מתחברים לטקסט במאת האחוזים.  ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים לחצו כאן