השירותים שלנו

חזון, כל השאר צ'יפס

הוקוס פוקוס לא באמת עובד,אבל להגשים את החזון שלך אחרי עבודה קשה זה גם סוג של קסם

החזון של צ'יפס תקשורת: שירותי פרסום ושיווק לעסקים בשטח ובדיגיטל מתובלנים ב creative & soul, יחד עם הכוונה לשיפור מערך שירות הלקוחות, כי שירות מצוין הוא ערך שיווקי אדיר והשילוב של פרסום, שיווק ושירות מעולה זו הנוסחה להצלחה. לצורך כך גיבשנו מגוון שירותים שיעזרו לך להגשים את החזון העסקי שלך וגם ולהנות מהדרך.

השירותים שלנו

Creative & Soul

מסלול הכל כלול של צ'יפס תקשורת לפרסום ושיווק של העסק שלך בשטח ובדיגיטל. נתחיל בגיבוש האסטרטגיה ומשם כל השאר צ'יפס.

ייעוץ שיווקי

לצ'יפס יש מגוון פגישות שיווק במספר קונספטים שיעזרו לך להתמקד ולהבחין בזהב שנמצא בעיקר בפרטים הקטנים.

צח אוהב לכתוב

צ'יפס יעזור לך לכתוב נאומים וברכות לאירועים, את הסיפור של העסק שלך, פוסט מעניין או כל רעיון מגניב אחר

Creative & Soul

גיבוש אסטרטגיה שיווקית

רגע לפני שיוצאים לדרך, יושבים על כוס קפה ומגדירים מה היעדים והמטרות עליהם נבסס את התכנית השיווקית. נתייחס בין היתר לקהל היעד ולצרכים שלו, החזון והבידול. 

קריאייטיב

תוכן טוב ורלוונטי הוא הדלק להצלחה. התוכן שניצור יתבסס על האסטרטגיה השיווקית ויתובלן עם המון creative & soul.

ניהול דף הפייסבוק והאינסטגרם

הרשתות החברתיות כבר מזמן הפכו להיות חלק אינטגרלי בפעילות השיווקית היומיומית. אנחנו נדאג שהיא גם תהיה רלוונטית, מעניינת ואותנטית. 

קידום ממומן

אנחנו הולכים לעבוד קשה מאוד על התוכן (הוא הדלק להצלחה זוכרים?) בעזרת קידום ממומן ממוקד נדאג שקהל היעד שלנו בפייסבוק ובאינסטגרם ייחשף אליו. 

פגישת שיווק חודשית

בסוף כל חודש ניפגש לפגישת השיווק החודשית. בפגישה נעסוק בין היתר בסיכום הפעילות השיווקית של החודש שהיה, נכתוב נקודות לשימור ושיפור (כי מושלם יש רק בהמבורגר וצ'יפס, אספרסו וסודה, במבה וקולה, פיצה וקטשופ) ובהמשך הפגישה נגבש את התכנית השיווקית לחודש הבא. 

ליווי שיווקי רציף

שיווק מצוין נמדד בהתמדה, והתמדה דורשת עבודה יומיומית משותפת. במהלך החודש אנחנו נתקשר באופן רציף ועל בסיס יומי דרך הווטסאפ ובשיחות טלפון.

Surprise

איש חשוב ומוצלח מאוד אמר לי פעם ש"אם אתה רוצה להצליח במה שאתה עושה, תהיה מקצוען. וכדי להיות מקצוען, אתה צריך ללמוד ולהתעדכן. כל יום, כל הזמן". ואני מוסיף, שבעולם דינאמי כמו שלנו זה לא רק המלצה זה הכרחי. ולכן בהתאם לידע ולניסיון שאני צובר לאורך הדרך ניתן יהיה לשדרג ולהוסיף שירותים נוספים בהמשך.  

הזהב נמצא בפרטים הקטנים

זו המסקנה שהגעתי אליה אחרי הרבה יותר מ- 200 פגישות שיווק, פרסום ושיפור מערך השירות עם בעלי ובעלות עסקים, לפחות 60,000 אלף קילומטר שנסעתי עם הרכב שלי ברחבי הארץ מפגישה לפגישה ובערך 220 כוסות אספרסו & סודה ששתיתי בדרך. לפעמים על מנת למצוא את הזהב טוב יהיה אם תהיה נקודת מבט נוספת ובלתי תלויה. לצורך כך, גיבשתי מערך פגישות שיווק במספר קונספטים שיעזרו לך להתמקד. 

פגישות ייעוץ שיווקי

איך מתחילים?

פגישת "איך מתחילים?" מתאימה לרגע שלפני שיוצאים לדרך. בפגישה בין היתר נעסוק בכמה נקודות מבט שכדאי להתייחס אליהן בזמן שאנחנו עושים שיווק, נכיר על קצה המזלג את הכלים והפלטפורמות שאפשר להשתמש בהן בפעילות השיווקית בדיגיטל ובשטח.

עושים סדר

"אני עם שיווק סיימתי", "אני לא בנוי/ה לזה", "זה לא בשבילי" מתחברים לציטוטים? פגישת "עושים סדר" עבורכם. תפיסת העולם שלי אומרת שאתם צריכים ובוודאי שיכולים (כל אחד/ת יכול אני מבטיח) להיות אנשי השיווק הכי טובים של העסק שלכם מדוע? כי מאחורי כל עסק יש בני אדם שעשו כמה צעדים קדימה על מנת להגשים את החלום שלהם אז לספר את זה לעולם? לגמרי אפשרי. צ'יפס כאן על מנת לעזור לכם לשפר את הדרך שבה אתם משווקים את העסק שלכם. במהלך הפגישה נקשיב לך, נסתכל על הדרך שעשית שיווק עד עכשיו, נגבש יחד נקודות לשימור ושיפור ולבסוף נציע טיפים להמשך הדרך. 

מה דעתך?

מעוניינים בנקודת מבט נוספת ובלתי תלויה ? פגישת "מה דעתך?" היא עבורכם. במהלך הפגישה בעיקר אקשיב ואחווה את דעתי על סמך הניסיון והידע שצברתי. 

אם היו אומרים לי לפני כמה שנים שלכתיבה יהיה חלק מרכזי בחיי, הייתי מגחך תחילה ומוסיף בציניות שזה קשקוש מוחלט.

ובכן, לחיים יש דינמיקה משלהם. השנים חלפו ומצאתי את עצמי כותב. בהתחלה כי הייתי צריך: במסגרת לימודי התואר שלי בשנה א' בתקשורת, המרצה לסדנת אינטרנט הטיל משימה – תפתחו בלוג בכל נושא שבא לכם, תכתבו תוכן ותנהלו את הבלוג לאורך כל השנה. זו המשימה ועל זה תקבלו ציון. כך נולד הבלוג "צח השמן". אודות למשימה,התאהבתי במילה הכתובה וכשהקמתי את צ'יפס תקשורת הסלוגן שבחרתי הוא Creative & Soul, יצירתיות ונשמה כי הן בעייני התכונות הנדרשות להצלחה. הכתיבה עבורי היא החלק שמבטא את הנשמה. 

צח אוהב לכתוב

מה הסיפור שלך?

דרך הסיפור של העסק שלכם ללקוחות יהיה קל יותר להתחבר אליכם ולהיות השגרירים הכי טובים שלכם. הסיפור לא חייב דרמטי הוא חייב להיות אותנטי. הסיפור מצוין לקטגוריית "אודות" באתר שלכם, לרשתות החברתיות, כבסיס לתסריט של סרטון תדמית ועוד. השאירו פרטים כאן וצ'יפס יעזור לכם לכתוב את הסיפור של העסק שלכם. 

כתיבת ברכות ונאומים

חוגגים אירוע משמעותי ומחפשים את המילים? הגעתם אל המקום הנכון. במהלך השנים צברתי המון ניסיון בכתיבת נאומים וברכות לאירועים חשובים ומרגשים.  מה שמניע אותי בכתיבה הוא הצורך לשמור על האותנטיות ולעזור לכם לבטא את המסר שאתם רוצים להוציא אל העולם ולכן במהלך הדרך נעבוד יחד עד לנקודה שבה אתם מתחברים לטקסט במאת האחוזים.  ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים לחצו כאן  

איך כותבים את זה?

מכירים את זה שיש לכם רעיון מגניב לפוסט או כל דבר אחר ואתם לא יודעים איך לכתוב אותו? צ'יפס יעזור לך לכתוב את הרעיון שלך. איך זה עובד? מסבירים במילים שלכם את הרעיון וכל השאר צ'יפס. ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים לחצו כאן