השירותים שלנו

חזון, כל השאר צ'יפס

הוקוס פוקוס לא באמת עובד,אבל להגשים את החזון שלך אחרי עבודה קשה זה גם סוג של קסם

החזון של צ'יפס תקשורת: שירותי פרסום ושיווק לעסקים בשטח ובדיגיטל מתובלנים ב creative & soul, יחד עם הכוונה לשיפור מערך שירות הלקוחות, כי שירות מצוין הוא ערך שיווקי אדיר והשילוב של פרסום, שיווק ושירות מעולה זו הנוסחה להצלחה. לצורך כך גיבשנו מגוון שירותים שיעזרו לך להגשים את החזון העסקי שלך וגם ולהנות מהדרך.

השירותים שלנו

Creative & Soul

מסלול הכל כלול של צ'יפס תקשורת לפרסום ושיווק של העסק שלך בשטח ובדיגיטל. נתחיל בגיבוש האסטרטגיה ומשם כל השאר צ'יפס.

ייעוץ שיווקי

לצ'יפס יש מגוון פגישות שיווק במספר קונספטים שיעזרו לך להתמקד ולהבחין בזהב שנמצא בעיקר בפרטים הקטנים.

צח אוהב לכתוב

צ'יפס יעזור לך לכתוב נאומים וברכות לאירועים, את הסיפור של העסק שלך, פוסט מעניין או כל רעיון מגניב אחר

Creative & Soul

גיבוש אסטרטגיה שיווקית

רגע לפני שיוצאים לדרך, יושבים על כוס קפה ומגדירים מהם היעדים והמטרות שעליהם נבסס את התכנית השיווקית. נתייחס בין היתר לקהל היעד ולצרכים שלו, לחזון העסקי ולבידול שלכם.

קריאייטיב

קריאייטיב הוא הדלק של מחלקת השיווק והפרסום. בקריאייטיב חושבים על רעיונות מקוריים, עובדים על התוכן ומביאים לידי ביטוי את הקו שמייחד את העסק שלכם. אנחנו נדאג שמיכל הדלק תמיד יהיה מלא בקריאייטיב.

ניהול דף הפייסבוק והאינסטגרם

הרשתות החברתיות כבר מזמן הפכו לחלק אינטגרלי מהפעילות השיווקית היומיומית. נדאג שהיא גם תהיה רלוונטית, מעניינת והכי חשוב אותנטית.

קידום ממומן

בעזרת קידום ממומן ממוקד נדאג שקהל היעד בפייסבוק ובאינסטגרם ייחשף לתוכן שאנחנו מעלים ברשתות החברתיות. בעידן של היום, כאשר החשיפה האורגנית נמוכה, קידום ממומן הוא הכרחי. חשוב לציין שהוא אינו תחליף לאסטרטגיה, לקריאייטיב טוב ולעבודת השטח.

פגישת שיווק חודשית

בסוף כל חודש ניפגש לפגישת השיווק החודשית. בפגישה נעסוק בין היתר בסיכום הפעילות השיווקית של החודש שהיה, נכתוב נקודות לשימור ולשיפור (כי מושלם יש רק בהמבורגר וצ'יפס, אספרסו וסודה, במבה וקולה, פיצה וקטשופ) ובהמשך נגבש את התכנית השיווקית לחודש הבא.

ליווי שיווקי רציף

שיווק מצוין נמדד בהתמדה, והתמדה דורשת עבודה יומיומית משותפת. במהלך החודש אנחנו נתקשר באופן רציף ועל בסיס יומי דרך הווטסאפ ובשיחות טלפון.

Surprise

בעולם דינאמי כמו שלנו, ללמוד ולהתמקצע זו לא המלצה, זה הכרח, לכן מסלול Creative &Soul מתעדכן ומשתדרג מפעם לפעם בהתאם לידע ולניסיון שנרכש במהלך הדרך. העדכונים והשדרוגים במסלול יפורסמו כאן באתר.

הזהב נמצא בפרטים הקטנים

זו המסקנה שהגעתי אליה אחרי הרבה יותר מ- 200 פגישות שיווק, פרסום ושיפור מערך השירות עם בעלי ובעלות עסקים, לפחות 60,000 אלף קילומטר שנסעתי עם הרכב שלי ברחבי הארץ מפגישה לפגישה ובערך 220 כוסות אספרסו & סודה ששתיתי בדרך. לפעמים על מנת למצוא את הזהב טוב יהיה אם תהיה נקודת מבט נוספת ובלתי תלויה. לצורך כך, גיבשתי מערך פגישות שיווק במספר קונספטים שיעזרו לך להתמקד. 

פגישות ייעוץ שיווקי

איך מתחילים?

לקראת פתיחה של עסק חדש? מזל טוב. פגישת "איך מתחילים?" עבורכם. בפגישה נעסוק בין היתר, בנקודות מבט שכדאי להתייחס אליהן בזמן שאנחנו עושים שיווק, ונכיר על קצה המזלג את הכלים והפלטפורמות שאפשר להשתמש בהן בפעילות השיווקית בשטח ובדיגיטל.

עושים סדר

אני עם שיווק סיימתי", "אני לא בנוי/ה לזה", "זה לא בשבילי" מתחברים לציטוטים? פגישת "עושים סדר" עבורכם. צ'יפס כאן על מנת לעזור לכם לשפר את הדרך שבה אתם משווקים את העסק שלכם. במהלך הפגישה נקשיב לך, נסתכל על הדרך בה עשית שיווק עד עכשיו, נגבש יחד נקודות לשימור ולשיפור ולבסוף נציע טיפים להמשך הדרך.

מה דעתך?

מעוניינים בנקודת מבט נוספת ובלתי תלויה ? פגישת "מה דעתך?" עבורכם. במהלך הפגישה בעיקר נקשיב, נחווה דעה וניתן טיפים על סמך הניסיון והידע שצברנו בשיווק, בפרסום, באסטרטגיה,בקריאייטיב ובכתיבה.

פגישת השיווק החודשית

החלטתם שזה הזמן לקחת את הפרסום והשיווק של העסק שלכם צעד קדימה? פגישת השיווק החודשית היא עבורכם. במהלך הפגישה נבנה תכנית שיווקית חודשית, נציע רעיונות יצירתיים לפעילות קד"מ וטיפים להמשך הדרך.

אם היו אומרים לי לפני כמה שנים שלכתיבה יהיה חלק מרכזי בחיי, הייתי מגחך תחילה ומוסיף בציניות שזה קשקוש מוחלט.

ובכן, לחיים יש דינמיקה משלהם. השנים חלפו ומצאתי את עצמי כותב. בהתחלה כי הייתי צריך: במסגרת לימודי התואר שלי בשנה א' בתקשורת, המרצה לסדנת אינטרנט הטיל משימה – תפתחו בלוג בכל נושא שבא לכם, תכתבו תוכן ותנהלו את הבלוג לאורך כל השנה. זו המשימה ועל זה תקבלו ציון. כך נולד הבלוג "צח השמן". אודות למשימה,התאהבתי במילה הכתובה וכשהקמתי את צ'יפס תקשורת הסלוגן שבחרתי הוא Creative & Soul, יצירתיות ונשמה כי הן בעייני התכונות הנדרשות להצלחה. הכתיבה עבורי היא החלק שמבטא את הנשמה. 

צח אוהב לכתוב

מה הסיפור שלך?

דרך הסיפור של העסק שלכם ללקוחות יהיה קל יותר להתחבר אליכם ולהיות השגרירים הכי טובים שלכם. הסיפור לא חייב להיות דרמטי, הוא חייב להיות אותנטי. מצוין לקטגוריית "אודות" באתר שלכם, לרשתות החברתיות, כבסיס לתסריט של סרטון תדמית, בניוזלטר וכמובן שאפשר גם בעסק פיזית: נניח בעמדת המתנה, בתפריט או בקטלוג. השאירו פרטים כאן וצ'יפס יעזור לכם לכתוב את הסיפור של העסק שלכם. 

כתיבת ברכות ונאומים

חוגגים אירוע משמעותי ומחפשים את המילים? הגעתם אל המקום הנכון. במהלך השנים צברתי המון ניסיון בכתיבת נאומים וברכות לאירועים חשובים ומרגשים.  מה שמניע אותי בכתיבה הוא הצורך לשמור על האותנטיות ולעזור לכם לבטא את המסר שאתם רוצים להוציא אל העולם ולכן במהלך הדרך נעבוד יחד עד לנקודה שבה אתם מתחברים לטקסט במאת האחוזים.  ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים לחצו כאן  

פוסט בהזמנה

אם החלטתם לשבור שגרה ולתבל את הדף שלכם בפוסט קריאייטיבי שמצד אחד יצחיק או ירגש, ומצד שני יכלול את המסר השיווקי שלכם: פוסט בהזמנה הוא עבורכם. איך זה עובד? בשיחת הטלפון נשאל אתכם שאלות מנחות ונרשום נקודות מרכזיות ומכאן כל השאר צ'יפס. ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים לחצו כאן