קצת עלי

היי, אני צח ובשנת 2018 הגשמתי את החלום שלי. זה קרה בסיומו של תהליך ארוך שהוביל אותי להחלטה שחיים רק פעם אחת וגם זה במטרה להגשים איזה חלום או שניים. לחלום שלי קוראים צ'יפס תקשורת ויזמות והוא משלב בצורה מושלמת את הדברים שאני הכי אוהב לעשות וצברתי בהם ניסיון במהלך השנים: פרסום ושיווק, אסטרטגיה, ייעוץ שיווקי, קריאייטיב, יזמות והפקת תוכן.

אז למה צ'יפס תקשורת ויזמות?
כי את הדברים הכי טובים בחיים שלי עשיתי כשאכלתי צ'יפס.

הדרך שלי

כשהצ'יפס עוד היה רק תפוח אדמה

את הדרך התחלתי בגיל צעיר בתור DJ, זו הייתה היזמות הראשונה שלי, צברתי ניסיון, התקדמתי ועברתי כמה וכמה תחנות בדרך. משם במעבר די טבעי עסקתי בהפקה. כחלק מתפקידי כמפיק התנסיתי גם באסטרטגיה, קריאייטיב, יח"צ, ניהול דיגיטל, אירועי קונספט ובניית קמפיינים.

B.A בתקשרות

למדתי במכללת "עמק יזרעאל" והיה נהדר, כי התואר שילב בתוכו גם אקדמיה וגם פרקטיקה כמו שיווק ואסטרטגיה, יחסי ציבור וניהול משברים, קופירייטינג, קמפיין פוליטי, עריכת וידאו, עיתונות ועוד.

צ'יפס מה?

בשנת 2018 הגשמתי חלום וצ'יפס תקשורת ויזמות יצא לדרך. הקמתי את צ'יפס בדיוק בשלב שבו הרגשתי הכי בשל לצאת אל הדרך ולהביא את הניסיון שצברתי בדרך בפרסום ושיווק, אסטרטגיה, ייעוץ שיווקי, קריאייטיב, יזמות והפקת אירועים אל הדרך.

מאז ועד היום

כמעט 4 שנים של עבודה וליווי שיווקי של בעלי ובעלות עסקים מדהימים ומדהימות במגוון תחומים שמזכירים לי בכל יום שאם יש לך חזון, כל השאר צ'יפס.

איך צ'יפס נולד ?

"אז מה עכשיו צח? ככה אתה רוצה לחיות את החיים שלך? להתפשר? לוותר על החלום?" שאלתי את עצמי לפני כמה חודשים כשהייתי באיזה צומת.. צומת דרכים.

הצ'יפס כבר היה על השולחן ופלייליסט מגוון התנגן ברקע – קצת דודו טסה, אהובה עוזרי ולינקין פארק. היה גם פיל אחד כזה שאי אפשר להתעלם ממנו, יש לו שם – חוסר ודאות.

הניסיון כבר היה קיים, הוא התבשל על אש קטנה לאורך מסע ארוך של המון שנים שהתחיל כשהייתי בכיתה ד' בן 10 אביבים למניינם והסתיים בגיל 26 עם שיער ראש קצת מדולל (יש לי חיוך כובש) כשאמרתי בפעם האחרונה במיקרופון: "ערב טוב, איזה כיף שבאתם" וידעתי שמה שהיה כבר לא יכול להיות עוד. חייב שינוי.

במהלך המסע צברתי המון חוויות, כישלונות, הצלחות מסחררות, משברים, ניהול משברים, דרמות ושותפים מדהימים לדרך.

בתקופה הזו גם גיליתי שיש לי כמה אהבות ענקיות שהם חלק בלתי נפרד ממני – לשיווק ולפרסום, לקריאייטיב, להפקה, לכתיבה – מכירים את הבלוג צח השמן? לג'אנק פוד ולתכניות אקטואליה.

"אז מה עכשיו? ככה אתה רוצה את לחיות את החיים שלך? להתפשר? לוותר על החלום?" שאלתי את עצמי תוך כדי שאני טובל את הצ'יפס בקטשופ.

ברקע התנגן הפיזמון של השיר של דודו "עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה" וברגע המשמעותי הזה החלטתי שלא.

אני הולך על זה.

אחרי שנים ארוכות של מסע שהתבשל על אש קטנה, אני הולך להגשים את החלום שלי שהוא בעצם הפינאלה של כל התהליך שעברתי מגיל מאוד צעיר ומשלב בצורה מושלמת את כל האהבות שלי.

שמו בישראל – צ'יפס תקשורת ויזמות וזה העסק שלי. החלום שלי.

האזינו לפרק מהפודקסט של חרוזי אור בהשתתפותי