השירותים שלנו

חזון, כל השאר צ'יפס

הזהב נמצא בפרטים הקטנים

זו המסקנה שהגעתי אליה אחרי הרבה יותר מ- 200 פגישות שיווק, פרסום ושיפור מערך השירות עם בעלי ובעלות עסקים, לפחות 60,000 אלף קילומטר שנסעתי עם הרכב שלי ברחבי הארץ מפגישה לפגישה ובערך 220 כוסות אספרסו & סודה ששתיתי בדרך. לפעמים על מנת למצוא את הזהב טוב יהיה אם תהיה נקודת מבט נוספת ובלתי תלויה. לצורך כך, גיבשתי מערך פגישות שיווק במספר קונספטים שיעזרו לך להתמקד. 

פגישות ייעוץ שיווקי

פגישת איך מתחילים?

פגישת "איך מתחילים?" מתאימה לרגע שלפני שיוצאים לדרך. בפגישה בין היתר נעסוק בכמה נקודות מבט שכדאי להתייחס אליהן בזמן שאנחנו עושים שיווק, נכיר על קצה המזלג את הכלים והפלטפורמות שאפשר להשתמש בהן בפעילות השיווקית בדיגיטל ובשטח.

פגישת עושים סדר

"אני עם שיווק סיימתי", "אני לא בנוי/ה לזה", "זה לא בשבילי" מתחברים לציטוטים? פגישת "עושים סדר" עבורכם/ן. תפיסת העולם שלי אומרת שאתם צריכים ובוודאי שיכולים (כל אחד/ת יכול אני מבטיח) להיות אנשי השיווק הכי טובים של העסק שלכם/ן  מדוע? כי מאחורי כל עסק יש בני אדם שעשו כמה צעדים קדימה על מנת להגשים את החלום שלהם/ן אז לספר את זה לעולם? לגמרי אפשרי. צ'יפס כאן על מנת לעזור לכם/ן לשפר את הדרך שבה אתם משווקים את העסק שלכם/ן. במהלך הפגישה נקשיב לך, נסתכל על הדרך שעשית שיווק עד עכשיו, נגבש יחד נקודות לשימור ושיפור ולבסוף נציע טיפים להמשך הדרך. 

פגישת מה דעתך?

מעוניינים בנקודת מבט נוספת ובלתי תלויה ? פגישת "מה דעתך?" היא עבורכם. במהלך הפגישה בעיקר אקשיב ואחווה את דעתי על סמך הניסיון והידע שצברתי.