השירותים שלנו

חזון, כל השאר צ'יפס

הזהב נמצא בפרטים הקטנים

זו המסקנה שהגעתי אליה אחרי הרבה יותר מ- 200 פגישות שיווק, פרסום ושיפור מערך השירות עם בעלי ובעלות עסקים, לפחות 60,000 אלף קילומטר שנסעתי עם הרכב שלי ברחבי הארץ מפגישה לפגישה ובערך 220 כוסות אספרסו & סודה ששתיתי בדרך. לפעמים על מנת למצוא את הזהב טוב יהיה אם תהיה נקודת מבט נוספת ובלתי תלויה. לצורך כך, גיבשתי מערך פגישות שיווק במספר קונספטים שיעזרו לך להתמקד. 

פגישות ייעוץ שיווקי

פגישת איך מתחילים?

לקראת פתיחה של עסק חדש? מזל טוב. פגישת "איך מתחילים?" עבורכם. בפגישה נעסוק בין היתר, בנקודות מבט שכדאי להתייחס אליהן בזמן שאנחנו עושים שיווק, ונכיר על קצה המזלג את הכלים והפלטפורמות שאפשר להשתמש בהן בפעילות השיווקית בשטח ובדיגיטל.

פגישת עושים סדר

אני עם שיווק סיימתי", "אני לא בנוי/ה לזה", "זה לא בשבילי" מתחברים לציטוטים? פגישת "עושים סדר" עבורכם. צ'יפס כאן על מנת לעזור לכם לשפר את הדרך שבה אתם משווקים את העסק שלכם. במהלך הפגישה נקשיב לך, נסתכל על הדרך בה עשית שיווק עד עכשיו, נגבש יחד נקודות לשימור ולשיפור ולבסוף נציע טיפים להמשך הדרך.

פגישת מה דעתך?

מעוניינים בנקודת מבט נוספת ובלתי תלויה ? פגישת "מה דעתך?" עבורכם. במהלך הפגישה בעיקר נקשיב, נחווה דעה וניתן טיפים על סמך הניסיון והידע שצברנו בשיווק, בפרסום, באסטרטגיה,בקריאייטיב ובכתיבה.

פגישת שיווק חודשית

החלטתם שזה הזמן לקחת את הפרסום והשיווק של העסק שלכם צעד קדימה? פגישת השיווק החודשית היא עבורכם. במהלך הפגישה נבנה תכנית שיווקית חודשית, נציע רעיונות יצירתיים לפעילות קד"מ וטיפים להמשך הדרך.