מרגישים שהשיווק של העסק שלכם תקוע ולא מנוהל?

פותחים עסק חדש ורוצים לדעת איך עושים שיווק נכון?

צ'יפס Growth, מסלול ייעוץ שיווקי אסטרטגי שיעזור לכם להתמקד ולדייק את האופן שבו אתם עושים פרסום ושיווק לעסק שלכם כדי שיהפוך להרבה יותר אפקטיבי.

אז מה יהיה בארגז הכלים שלכם בסוף התהליך?

כמה זמן המסלול?

• 8 פגישות ייעוץ פרונטאליות (אפשר גם בזום) של עד שעה וחצי עם מרווח של שבוע בין פגישה לפגישה.
• ליווי רציף שלי בשיחות טלפון ובווטסאפ לאורך כל המסלול. זמינות גבוהה.

*האיזורים שאני מגיע אליהם – עפולה והסביבה, חיפה והסביבה ותל אביב והסביבה. 

קצת עלי

היי, אני צח ובשנת 2018 הגשמתי את החלום שלי. זה קרה בסיומו של תהליך ארוך שהוביל אותי להחלטה שחיים רק פעם אחת וגם זה במטרה להגשים איזה חלום או שניים. לחלום שלי קוראים צ'יפס תקשורת ויזמות והוא משלב בצורה מושלמת את הדברים שאני הכי אוהב לעשות וצברתי בהם ניסיון במהלך השנים: פרסום ושיווק, אסטרטגיה, ייעוץ שיווקי, קריאייטיב, יזמות והפקת תוכן.

אז למה צ'יפס תקשורת ויזמות?
כי את הדברים הכי טובים בחיים שלי עשיתי כשאכלתי צ'יפס.

איך זה עובד?

המסלול מחולק ל- 3 שלבים הכרחיים וחיוניים לתהליך. בכל שלב יינתנו משימות ממוקדות ופרקטיות שיעזרו לכם להתנסות ולהפיק תועלת מהידע שצברתם, תועלת שתבוא ליידי ביטוי בקידום של העסק שלכם. התקדמות בין שלב לשלב היא בהתאם לקצב שלכם ולכן היא מותאמת אישית. אנחנו ניתן דגש ומיקוד בנקודות הכי חיוניות עבורכם. בנוסף, בכל פגישה פרונטאלית (בהתאם להספק) יוקדש זמן גם לשאלות שלכם בנושאים שונים.

שלב ראשון - מה אני מוכר?

בשלב הראשון נאבחן מה הוא הפוטנציאל העסקי שלך, נגדיר ו/או נדייק את המוצרים / שירותים שהעסק שלך מוכר תוך מתן כלים שיעזרו לך ביצירת סדרי עדיפויות, ניהול זמן בצורה יעילה ונקודות שכדאי לקחת בחשבון כשמתמחרים את השירותים / מוצרים בעסק. לבסוף נלמד כיצד להציג את העסק בפני לקוחות פוטנציאלים בצורה ברורה ורהוטה.

שלב שני - למי אני מוכר?

בשלב השני נערוך מחקר שיעזור לנו להכיר בצורה טובה יותר את קהל היעד שאילו אנו מכוונים. בין היתר, נאבחן מה הצורך שלו ובאיזה מידה אנו עונים על הצורך עם המוצרים / שירותים שאנו מוכרים ולבסוף כיצד אנו יוצרים בידול עסקי אשר ייצר לנו יתרון.

שלב שלישי - איך משווקים את זה?

בשלב השלישי נגבש אסטרטגיה שיווקית, נכיר את הכלים השיווקיים הקיימים שיעזרו לנו לעשות שיווק בשטח וגם בדיגיטל עם דגש על מה כדאי לעשות ומה פחות, נלמד כיצד יוצרים תוכן שיהיה רלוונטי, אפקטיבי ובעל ערך לקהל היעד שאליו אנו מכוונים, איך מודדים הצלחה ולבסוף נתכנן ונוציא לפועל קמפיין "התחלנו" שמיישם את מה כל מה שלמדנו במהלך המסלול.

מה קורה כשמסיימים את המסלול?

אתם ממשיכים בתהליך שהתחלנו יחד במסלול, ובעזרת הכלים והידע שצברתם לוקחים את השיווק של העסק שלכם צעד קדימה באופן עצמאי.

ואם אני רוצה להמשיך? האם זה אפשרי?
בוודאי, אני לשירותכם לאורך כל הדרך ויהיה לי את הכבוד להמשיך וללוות אתכם עד להגשמת החזון העסקי שלכם. ניתן להמשיך את תהליך הליווי או להזמין פגישות ייעוץ חד פעמיות. בעלות משתלמת ובזמינות גבוהה.  

להזמנת המסלול ופרטים נוספים