צ'יפס מגזין

אהבה

זה לא היה סיפור אהבה קלאסי וכמובן שלא הייתה אהבה ממבט ראשון. הם הכירו במקרה, היא עובדת בשירות לקוחות והוא איש תחזוקה. שניהם בעלי תואר ראשון בתחום שונה מתחום עיסוקם, הם לא היו צעירים ולשניהם הרבה חלומות לא ממומשים.

הם הכירו באתר הכרויות, הוא שלח הודעה בנאלית כמו ששלח לכולן, והיא ענתה בצורה בנאלית כמו שהיא ענתה לכולם.

הדייט הראשון נקבע במקרה, לה היה ערב פנוי והוא זרם.

הם קבעו בבית קפה ניטראלי ונטול מניירות כי במילא הם לא ייחסו לדייט הזה סיכויי הצלחה רבים.

כשהגיעו לבית הקפה שניהם התנהגו באופן טבעי לחלוטין. לא הייתה התרגשות ולא הייתה מבוכה. היא הזמינה ״אייס קפה״ והוא הלך על הרגיל שלו ״סורבה תות״ , לא היה אכפת לו מהקונוטציה, זה המשקה שהוא מזמין כשהוא יושב עם החבר׳ה ועם כל הכבוד, הוא לא מתכוון להחליף את המשקה האהוב כדי להצטייר שונה בדייט שהוא לא מייחס לו חשיבות גדולה במילא.

במהלך השיח הם גילו דיי מהר שהם דומים במסלול חייהם הבינוני וה ״לא ממומש״ לטענתם. הם כל כך הסכימו אחד עם השניה עד שהשיחה התדרדרה למרכיב מספר אחת בהחרבת דייטים ושוחחו על מערכות יחסים קודמות שלהם.

הוא דיבר על האקסית והיא על האקס. בסוף השיחה שניהם סיכמו בתובנה שהייתה שם אהבה גדולה אבל טוב שזה הסתיים.

בדרכם בחזרה אל הרכב הוא הודה בפניה שהוא לא ייחס סיכויי הצלחה גדולים לדייט והיא הסכימה איתו וייעצה לו להחליף תמונת פרופיל באתר היכרויות.

הדייט השני התקיים במתכונת דומה ; לו היה ערב פנוי והיא זרמה.

בסיום, היא הודתה בפניו שהיא לא ייחסה סיכויי הצלחה גדולים לדייט הזה והוא הסכים איתה, וייעץ לה להחליף תמונת פרופיל באתר היכרויות.

גם הדייטים הנוספים התקיימו במתכונת דומה, עד שלבסוף הם הבינו שסיפור האהבה שלהם אומנם לא קלאסי וכמובן שלא הייתה אהבה ממבט ראשון אבל …

זו אהבה.

מתוך הסיפורים המובחרים מהבלוג שלי "צח השמן"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter